preloader

Interactive Leverage Lounge

השאירו פרטים!

Interactive Leverage Lounge

בואו נחלום! נחקור ונגלה יחד כיצד החלומות והשאיפות הגדולים שלכם, יכולים להתממש בשיתוף פעולה עם הצוות המנוסה שלנו, המורכב מאנשים בעלי ראש פתוח השואפים להצליח ולהרחיב אופקים, בסיוע פתרונות שיווק דיגיטליים חדשניים היוצרים בריתות אסטרטגיות. כל זאת ועוד תחת קורת גג אחד, באמצעות פלטפורמה פיננסית דיגיטלית גלובלית, המאפשרת לפעול בכל העולם, בכל סוגי המטבעות ובכל סוגי כרטיסי האשראי. ILL מדלגת מעל כל המכשולים ופורצת קדימה ללא גבולות.
באמצעות הפלטפורמה ומאפשרים למיזם שלכם לשווק את המוצרים והשירותים שלו באמצעות האינטרנט בכל רחבי העולם, תוך יצירת תזרים הכנסה יציב וצומח. מערך שירות הלקוחות הייחודי שלנו מעניק שירותים ומוצרים המסייעים לפתיחת שווקים חדשים זאת ע"י הטמעת פתרונות ייעודים, המגדילים את אזורי השיווק ומאזן ההכנסות. יחדיו נחשוף את סל המוצרים והשירותים של חברתכם, ללקוחות אינטרנטיים הנבחרים אוטומטית ובעלי הפרופיל דיגיטלי המתאים ביותר להפוך ללקוחות מרוצים ולמקדמי המכירות הבאים שלכם!

Uptrend chart
Business support

אנו ב-ILL, כשותפים החדשים שלכם, שואפים להצלחה ומארגנים למטרה זו מפגשי סיעור מוחות, הנעשים באווירה עסקית חוצת מגזרים. המפגשים מתאפיינים באוריינטציה דיגיטלית מוחלטת, המתבססת על מספר פלטפורמות מבוססות רשת, מכשירים ניידים, בלוגרים, גולשי אינטרנט ואנשים המחפשים ריגושים באינטרנט, תוך יצירת מצגות וסרטוני מכירות מושקעות, המבוססות על הניסיון המעשי שלנו בניהול ושיווק דיגיטלי, המכוון בהתאמה אישית, לשווקים החדשים שלכם וכולל את כישורי השפעה האינטרנטיים החדשניים שלנו..
לנו ב-ILL ניסיון מעשי מוכח, המבוסס על 25 שנות פעילות באינטרנט, בליווי והקמת מיזמים פעילים ורווחיים, החל משלב הגדרת הקונספט ועד להקמה ותפעול שירות הלקוחות. ההתרחבות הבינלאומית הבלתי פוסקת שלנו, מניבה צמיחה רציפה ומעקב בטוח אחר הפעילות, באמצעות יצירת דוחות ניהול קשרי לקוחות, נתונים סטטיסטיים וניתוחם וכלי ניתוח ומדידה של החזרי השקעה בקמפיינים שיווקיים.

אלון סרג'יו אלבז - הכתוב מעלה, נכתב בנימה אישית, עם כוונות כנות, לעודד אתכם, לשכנע אותנו, לקבל ולהכיל את הרעיונות שלכם ולצרף אתכם, לקהילת החלוצים בעלי החזון, המורכבת מקבוצת חברות ושותפים אסטרטגיים המבוססת היטב. יחד נשלב כוחות ונסלול את הדרך, תוך ניצול מירב הידע, המומחיות והניסיון שלנו, בקידום אינטראקטיבי והעצמה חברתית ואישית.

מה זה בעצם Interactive Leverage Lounge?

Interactive Leverage Lounge נוסדה למעשה תוך מחשבה על מטרה אחת - היא להקים צוות של מומחים מקצועיים בסביבת עבודה משותפת שתאפשר לצוות שלנו ללמוד יותר עליכם ועל העסק שלכם. ככלות הכל, העסק שלנו הוא למצוא לא רק רעיונות גדולים שהעיסוק בהם מרתק אותנו, אלא גם אנשים נהדרים ושמחים שיעניקו לנו השראה להתלכד ולשתף את הידע, המומחיות והניסיון שלנו תוך התמקדות בלעזור לכם לטפח, לגרות, ולקדם באופן אינטראקטיבי את העסק או המיזם שלכם.

אז אם יש לכם חלום או רעיון גדול בנושא פתרונות אינטראקטיביים חדשניים בתחומי האינטרנט, המכשירים הניידים או האנרגיה המתחדשת שאתם מאמינים שיוכלו לתרום לעולמנו ואתם להוטים להצליח ! אתם יכולים להפסיק לחפש אחר השותף הנכון ולהצטרף לצוות השותפים שלנו, השואפים לסייע ולשתף פעולה עם יזמים מנוסים המעוניינים להקדיש מזמנם לטיפוח, גירוי ועידוד הרעיונות שלהם ולהפיכתם למשהו גדול.

למה להביא את החלומות שלכם אלינו?

אנו מסייעים בבניית חברות ישראליות כלל-עולמיות מצליחות מאז 1999. בעזרת הרוח הנלהבת ואסטרטגיית ההשקעות והשיווק הגמישה שלנו, אנו כאן כדי לספק את החבילה המלאה: הניסיון והידע המקצועי שלנו (מעל 20 שנות ניסיון בתחום) לחבור אל הצוות המנוסה שלנו בשילוב עם הגב הפיננסי ורשת הסיוע האדמיניסטרטיבי שאנו נספק וללא ספק הדחף הבלתי פוסק שלנו לצמוח, להשפיע ולהצליח!

יזמות מוגדרת באופן מסורתי כתהליך של תכנון עסק חדש, ההשקה וההפעלה שלו, העושה בדרך כלל את צעדיה הראשונים כעסק קטן, כגון חברת הזנק, המציעה מוצר, תהליך או שירות למכירה או להשכרה, ורוב האנשים העושים זאת כאן אתכם ב-ILL הם 'יזמים. יזמות מוגדרת כ".היכולת והנכונות לפתח, לארגן ולנהל מיזם עסקי על כל הסיכונים הכרוכים בו על מנת להשפיע על השוק וכמובן גם להרוויח."

התהליך

ההגדרה של "תהליך" אינה באמת עושה צדק עם המונח, מכיוון שאנו רואים אותו יותר כצעד הראשון לעבר הגשמת החלום שלכם תוך שאיפה להצלחה. החל מן הרגע שבו אתם יוצרים את הקשר הראשוני אתנו, כאן ב-Interactive Leverage Lounge (Ill.co.il) ולאורך כל הדרך עד שתגיעו לשלב הסופי של ביצוע גיוס ההשקעה ו/או חתימה על הסכם מיזוג אסטרטגי, בשיתוף עם יועצינו באווירת יצירה, והחוויה היא לבצע את התהליך ככל האפשר לנוח, יעיל ושקוף לחלוטין, המבוסס על 5 אבני דרך המהווים חמש שלבים פשוטים להבנה וביצוע.

צור קשר

  • מדינת היהודים 12, הרצליה פיתוח
  • +972 052-6623613
  • office@ill.co.il